adana turizm acentası
WhasApp Belarus rusça eğitim kurs Belarus Devlet Üniversitesi Facebook Minsk Eğitim- Rusça kurs belarus minsk
 
MVP Travel Adana Turizm Acentası telefon whatsapp Mvp Turizm Facebook instagram mvp turizm travel agency adana mvp travel turizm

 YURTİÇİ VE YURTDIŞI UÇAK BİLETİ

 

MVP Turizm çağrı merkezini arayarak, telefonla uçak biletinizi satın alabilirsiniz.Yurtiçi ve yurtdışında tek yönlü veya çift yönlü bilet rezervasyonlarınızı ve bilet satışlarınızı tüm havayolu firmalarından yapmaktayız . 

Telefon : 0322 456 1919

 

Uçak Bileti Konusunda Ekstra Hizmetlerimiz :

 

- Size özel belirlenen  müşteri temsilcimiz 7/24 telefon, mail ve Whatsapp vb diğer iletişim kanallarından destek verilecektir.

 

- Rezervasyon opsiyonlarının takibi titizlikle tarafımızca yapılacak olup, gerekli hatırlatmalar tarafınıza bildirilecektir.

 

- Sürekli seyahat eden yolcularınızın çeşitli havayollarına ait Mil kart numaraları, yemek, koltuk seçimleri ve diğer özel talepleri kayıt altına alınır ve talep edilen her yeni rezervasyonda sorulmaksızın gerekli işlemler tarafımızca yapılacaktır.

 

- Rezervasyonlarınıza en düşük fiyat garantisi, ayrıca birikmiş mil puanlarınızla almak istediğiniz biletlerinizin temini için ücretsiz destek verilecektir.

 

- Yurtiçi ve Yurtdışı otel rezervasyonlarınızda en uygun alternatif ve fiyatlar tarafınıza sunulacaktır.

 

- Rezervasyon ve biletleme işlemleri tamamlanmış olan taleplerinizle ilgili fatura 24 saat sonra düzenlenip, tarafınıza iletilecektir.

     Copyright © 2018 MVP TURIZM. Tüm hakları saklıdır.              adana tur şirketi, adana uçak bileti, adana seyahat acentası  

Adana Web Tasarım